KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12533206
nr 1253 3206
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsning, 86/150, signerad, -85. Motivet: 59x44
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:45:42
4/5 14:57:35
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner